search delete menu

Başakşehir’den, Türk Telekom stadının atmosferine hayran bir futbolcu transferi

Martin Linnes’in davetlisi olarak bir çok kez Galatasaray karşılaşmasını izlemeye gelen Norveçli Gulbrandsen, Başakşehir ile 3 yıllık sözleşme imzaladı. Gulbrandsen aynı zamanda Martin Linnes’in eşi Elisa Linnes’in yakın arkadaşı olan Güzellik ve makyaj uzmanı, Malene Pedersen’in de erkek arkadaşı.

Martin Linnes’in davetlisi olarak Norveç’ten gelen misafirler çoğu zaman Türk Telekom Arena’da futbolseverlerin dikkatini çekiyordu. Arkadaş ilişkilerine çok önem verdiğini bildiğimiz Linnes ailesi onları İstanbul’a davet edip şehrin güzelliklerini tanıtıyor ve tekne turu yaptırıyorlardı.

Bu tanıdık simalardan Ünlü youtuber ve güzellik uzmanı Malene Petersen’in erkek arkadaşı Gulbrandsen de bir çok kez Türk Telekom Stadyumunun atmosferini yerinde yaşamış ve çok etkilendiğini söylemişti. Medipol Başakşehir bu transfer döneminde Norveçli futbolcuyu 3 yıllığına renklerine bağlayan sözleşmeyi bugün duyurdu.

Norveçli Gulbrandsen ve sevgilisi Malene Petersen Galatasaray Stadyumunda

3 kez milli oldu

Norveç milli takım formasını 3 kez terleten 26 yaşındaki santrafor 2 sezon Salzburg red bull formasını giydi. Salzburg’da 107 maçta 32 gol 18 asist istatistiklerini yakaladı.

Malene Petersen “eski dost” Rodriguez ile birlikte

İLGİNİ ÇEKEBİLİR  Fatih Terim taburcu oldu
25.06.2019 13:31
Yorum Yap
Gerekli.
Gerekli. E-mail adresiniz yayınlanmayacak.