search delete menu

Falcao’da Son Durum Ne?

Yönetime yakın kaynaklardan edindiğimiz bilgiye göre Falcao’nun 7 M Euro olan yıllık ücretinin yarısını karşılayacak olan Türk bir sponsor bulundu. Artık son söz Teknik Direktör Fatih Terim’de. Eğer tecrübeli teknik direktör onay verirse Dünya’da Faal Futbolcular içindeki en iyi 9 numara olarak gösterilen Radamel Falcao Bu sezon sarı kırmızılı formayı giyecek.

Diagne Yolcu

Mevcut mali şartlar düşünüldüğünde Diagne satılmadan bu transfere Fatih Terim tarafından onay çıkması çok zor görünüyor. Galatasaray’ın Diagne satılmadan yapılacak bir Falcao transferinde Yaklaşık 13 Milyon Dolar bonservis ödenen bir yedek forvet bulundurma lüksüne sahip olmadığı aşikar. Galatasaraylı taraftarların gönlünden geçen bu transferin, Diagne’nin başka bir takıma transfer olması ile gerçekleşmesi bekleniyor.

Gerek saha içi disiplinsiz davranışları, gerek yüksek maaliyeti, gerek de Galatasaray’ın nakit ihtiyacı nedeniyle satış listesinin en başında bulunan Diagne iyi teklif gelmesi durumunda satılacak.

Monaco’da Kaptanı Falcao ile Prensipte Anlaşıldı

Fransa liginde en çok kazanan 7. futbolcu olan Falcao’yu Monaco yönetimi elinden çıkarmak istiyor. Bu transfer için bonservis ödenmeyeceği konuşuluyor.

100 Milyon Euroluk Adam

Falcao’nun kariyeri boyunca bonservis ve kiralık ücretlerine toplamda 103 milyon euroluk ödeme yapıldı.

Kaynak: Transfermark.com.tr
İLGİNİ ÇEKEBİLİR  Galatasaray'ın Son 10 Sezondaki Golcüleri
19.07.2019 04:07
Yorumlar

Mehmet T
19 Tem 2019, 04:31

Falcao gol sorunumuzu çözecek adam. Gelsin

Yorum Yap
Gerekli.
Gerekli. E-mail adresiniz yayınlanmayacak.