search delete menu

Fatih Terim Sivasspor maçının ardından açıklamalarda bulundu

Teknik Direktörümüz Fatih Terim Sivasspor ile deplasmanda 2-2 berabere kaldığımız maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Terim’in açıklamaları şu şekilde:

Fatih Terim: “Emekçi kadınlarımızın hak ettikleri bir dünyada yaşamalarını diliyorum. Kadınlar gününü kutluyorum.”

Fatih Terim: “Düşüncemizle, planımızla, oyun kalitemizle ilk yarıya ayrı bir parantez açmak gerekiyor. Açıkçası 1-4, 1-5 girebilirdik ilk yarıya. İlk yarının iyi irdelenmesi lazım, benim için önemli bir şey. Sivasspor güçlü bir takım ve ona rağmen performansımız planımıza uygun oldu.”

Fatih Terim: “Ancak maalesef sonuç istediğimiz gibi olmadı. Oyuncularımın performanslarından memnunum. 9’da 9 olmalıydı ama olmadı.”

Fatih Terim: “Zoru geçtiğinizde başarıyla ulaşıyorsunuz. Şansla işiniz yok, oynamanız lazım. Ben bugünkü skoru hak etmediğimizi düşünüyorum, 2 puan kaybımıza yazık oldu.”

Fatih Terim: “Bir defa penaltı pozisyonu gri. Hakem vermemiş. Böyle bir durumda bildiğim kadarıyla VAR devreye girmez. Hakem görmüş, vermemiş. Olağanüstü bir hata yaptıysa VAR çağırır. Benim bildiğim böyle.”

Fatih Terim: “Bundan daha net olan bir penaltı vardı Rize’de, Türkiye’yi ayağa kaldırdılar. Serkan hocanın hakemliği bitti. Mete hoca iyi bir hakem son zamanlarda, maçı da iyi idare etti ama Saracchi’nin de kırmızı kart görmesi gerekirdi direkt.”

Fatih Terim: “Burada vermemiş hakem, pozisyon gri. Çok ağır hatalarda çağrılıyor diye biliyorum ben en azından. Yoksa o penaltıydı, o ofsayttı ben pek girmem. Alakasız da bir yerde pozisyon. %100 bir gol pozisyonu da değil, kenarda bir yerde.”

Fatih Terim: “Son düzlüğe girdiğimiz bir atmosferde her puanın önemi var. Hele hele bizim gibi 10 puan gerilerden gelen bir takım için her puanın kıymetini bilmek lazım. Bugün bu 2 puanın da kıymetini bilmemiz gerekirdi.”

Fatih Terim: “Beşiktaş iyi bir takım. Derbiler hiçbir zaman sonucu belli olmayan maçlardır. Rutin oyunumuzu ortaya koyacağımıza inanıyorum. Biz kazanmak için her zamanki gibi çıkacağız.”

İLGİNİ ÇEKEBİLİR  Doğan Can Davas Tekrar Bandırmaspor'da
08.03.2020 19:41
Yorum Yap
Gerekli.
Gerekli. E-mail adresiniz yayınlanmayacak.