search delete menu

‘Küllerinden Doğdu’

Küllerinden Doğdu

Galatasaray’da Fatih Terim’in tekrar göreve gelmesinden sonra performansı ile parlayan oyuncuların başında kaptan Selçuk İnan Geliyor. Igor Tudor’un pek şans vermediği yıldız oyuncu, özellikle ligin ikinci yarısında adeta küllerinden doğdu. Galatasaray’ın ilk yarı oynadığı karşılaşmalarda sadece 2 kez ilk 11’de oyuna başlayan tecrübeli kaptan, ikinci devre onanan tüm karşılaşmalada ilk 11’de sahadaki yerini aldı. Kendisine güvenildikçe daha da artan performansı ile tecrübeli kaptan, şampiyonluk yolunda da taraftarların en güvendiği isimlerin başında geliyor. Maç önünde ve sonda tribünlerde ismi yankılanan Selçuk İnan, taraftarlara alkışlarla karşılık verdi.

Şampiyonluğu Çok İstiyoruz

Maç sonunda şampiyonlukla ilgili düşüncelerini sorduğumuz yıldız oyuncu: ‘Şampiyonluğu çok istiyoruz ama önümüzde çok zorlu 7 karşılaşmanın da oluğunun bilincindeyiz. Maç Maç düşünerek hedefimize sağlam şekilde gitmek istiyoruz. Taraftarım da bizler de Şampiyonluğu çok istiyoruz’ dedi.

Yeni Selçuk Başka Şeyler Yapıyor

Maç sonunda Selçuk inan ile ilgili görüşleri sorulan Fatih Terim ise ‘Seyircilerin ‘Selçuk İnan’ tezahüratına ben de içimden aynı şekilde destek verdim. Kendisi bu takıma çok kupa kazandırdı. 7 senede 10 kupa aldı. Beğenmeyebilirsiniz ama iyi futbolcular, kupalara tesir eden oyuncular kolay gelmiyor. Selçuk bunun en iyi örneği. Bugün ilk yarıda en çok koşan oyunculardan birisi. Yeni Selçuk başka şeyler yapıyor. Defansın arkasına birçok koşusu var. Selçuk’tan vazgeçmeyi düşünmüyorum. 11’de oynar, oynamaz ama bizimle beraber olacaktır çünkü Galatasaray’ın böyle oyunculara ihtiyacı vardır. Yanlış anlaşılmalar olmuştur ama bugün en büyük jesti taraftarlarımız yaptı. O gün böyle yapan taraftar, bugün böyle yaptı ve belki de hayatının en güzel anlarını yaşattı. Galatasaray her şeyiyle kenetleniyor. Selçuk için yapılan tezahürat beni çok mutlu etti.’ dedi

İLGİNİ ÇEKEBİLİR  'Şampiyonluğa Odaklandım'
15.06.2019 22:52
Yorum Yap
Gerekli.
Gerekli. E-mail adresiniz yayınlanmayacak.