search delete menu

Ne Dediler

Yorumcular ve futbolculardan esintiler

Belhanda ile dikiş tutmaz artık. Kimse başkasını küfürlerle oyundan çıkarmaz ama seni çıkarırlar Belhanda.

Uğur Karakullukçu
16 Ocak 2020

Emre Akbaba golün pususuna yatmayı çok iyi bilen bir futbolcu.

Ali Ece
16 Ocak 2020

Türkiye’de en iyi teknik direktör Fatih Terim. Bu tartışmaya kapalıdır. İkinci sıraya Şenol Güneş’i yazarım, üçüncü isim yok. Ersun Yanal ne abi ne yapmış Ersun Yanal?

Serdar Ali Çelikler
16 Ocak 2020

Dünyada VAR hakemler tarafından verilen yanlış kararları düzeltmek için kullanılırken, Türkiye’de Galatasaray aleyhine karar verilmek için kullanılıyor. Halis Özkahya geçen sezonki Konya maçında da VAR’ın başında Galatasaray’ı doğradı.

Erman Toroğlu
15 Ocak 2020

Adem Büyük hamlesi faul ise Emre Akbaba’ya yapılan iki katı net faul. Galatasaray lehine VAR yok, aleyhine VAR var. Vah vah vah MHK’nin ahlaklı hakemleri!

Kadir Çetinçalı
15 Ocak 2020

Geçen sene 10 puan geriden gelip şampiyon olduk. Bunu bir kez daha başaracağımıza inanıyorum. Kupayı kazanıp, ligde de şampiyon olacağımızı düşünüyorum.

Sofiane Feghouli
12 Ocak 2020

Çok mutluyum. Galatasaray’a gelmeyi çok istiyordum. Adaptasyon süreci olacaktır ama bunu bir an önce atlatmak istiyorum. Takım içinde çok güzel arkadaşlık ortamı var.

Marcelo Saracchi
11 Ocak 2020

Bir gün Galatasaray’ı çalıştırmayı çok isterim. Biz de kaldığımız yerden devam etmek isteriz. Türkiye’den en çok kupa kaldıran, en çok kupaya değen, en çok şampiyonluk yaşayan oyuncu rekorunun sahibiyim ki 15 sene olmuş bırakalı. Benim evim müze gibidir..

Suat Kaya
8 Ocak 2020

Ben Mariano’nun ligin en iyi sağ beklerinin başında geldiğini düşünüyorum. Yerleşerek oynayabilirseniz, örgüyle gidebilir. Sağ bek ve sol bekinizi oyuna sokarsanız, Mariano’dan iyisi yok.

Önder Özen
8 Ocak 2020

Ben Galatasaray’ın kanatlarda problemi olduğunu düşünmüyorum. Sorun merkezde. Galatasaray’ın en iyi transferi için sağlıklı bir Lemina derim.

Mehmet Demirkol
6 Ocak 2020

Marcelo Saracchi, ofansif ağırlıklı bir oyuncu. Topu alıp direkt kaleye gidebiliyor. Gallardo’nun River Plate’ye onu istemesi ve oynatması, ofansif açıdan onun ligimizde nasıl bir fark yaratacağının önemli bir kanıtı.

Ali Ece
4 Ocak 2020

Galatasaray’ın Ocak ayı transfer gündeminde stoper için Diego Godin ile bir teması olabilir.

Bülent Timurlenk
2 Ocak 2020

Fatih terim, hem harika bir teknik direktör hem çok iyi bir insan. futbol bilgisi çok iyi. oyuncularıyla olan ilişkisi, motive etme biçimi, diğer yandan futbol bilgisi, karakter özellikleriyle bir araya gelince mükemmel bir teknik direktör olduğunu söyleyebilirim.

Jimmy Durmaz
28 Aralık 2019

Arda Turan Galatasaray’a hayırlı olsun. Galatasaray taraftarının serzenişi olsa da Arda Turan’ı sahiplenir, sahiplenmesi gerekir. Beşiktaş taraftarının Burak Yılmaz’ı sahiplendiği gibi.

Rıdvan Dilmen
28 Aralık 2019