search delete menu

Oghenekaro Etebo Galatasaray’da!

Kulübümüz geçtiğimiz sezon Stoke City ve Getafe forması giyen Oghenekaro Etebo’yu 675 bin euro karşılığında 1 yıllığına kiralandığını KAP’a bildirdi

Oghenekaro Etebo, Kulübümüzden 1 yıl için net 1 milyon 200 bin euro kazanacak.

Galatasaray sezon sonu Etebo’nun bonservisini almak isterse sözleşmede 7,5 milyon euro satın alma opsiyonu bulunuyor.

İmzanın ardından yeni transferlerimiz Etobo ve Başkan Mustafa Cengiz açıklamalarda bulundu.

Oghenekaro Etebo’nun açıklamaları şu şekilde;

”Böyle büyük ve tarihi bir kulübe geldiğim için çok mutluyum. Başkanımıza ve başkan yardımcılarımıza beni sıcak karşılamalarından dolayı teşekkür ederim. Gerçekten kendimi evimde gibi hissettim.

Sezon sonunda şampiyonlukta görüşmek üzere diyorum. Bu vesile ile Başkanımıza, tüm teknik kadroya, tüm taraftarlarımıza sıcak karşılama için bir kez daha teşekkür ederim.”

Başkanımız Mustafa Cengiz’in açıklamaları ise şu şekilde;

”Hayırlı olsun. Scout ekibimizin araştırmalarıyla ve teknik ekibimizin onayı doğrultusunda, gereken mali yapılanma içinde transferleri yapmaya çalışıyoruz. Tabii ki uzun sürüyor ve taraftarlarımız sabırsızlanıyor.

Beklentileri en optimum düzeyde karşılamak durumundayız. Birinci hedefimiz ve asıl düşüncemiz Galatasaray ve Galatasaray’ın geleceği. Biz bugün varız yarın yokuz. Gelecek kuşakları, çocuklarımızı, torunlarımızı düşünmek zorundayız.

Çok genç bir kardeşimiz. Savaşçı bir karakteri var. Başarıyı isteyen bir yapısı var. Onun Galatasaray’a hizmet edeceğine ve camiamızı mutlu edeceğine inanıyoruz. Allah utandırmasın.”

Oghenekaro Etebo geçtiğimiz sezon 25 resmi maçta forma giyerken 1 kezde ağaları sarmıştı.

İLGİNİ ÇEKEBİLİR  Galatasaray'ın Rakibi Real Madrid Sakatlıklarla Boğuşuyor
09.09.2020 19:31
Yorum Yap
Gerekli.
Gerekli. E-mail adresiniz yayınlanmayacak.